#TRESKIFEST majutus • Treski muusika- ja inspiratsioonifestival 2023

11.08 - 13.08.2023
 (-)

⚡️ Kõik, kes käisid, teavad, millest me räägime. Esimene festar oli max äge, teine tuleb max-MAX äge!

Treski on koht, kuhu tuleme kokku, et kogeda midagi erilist. Ootame Sind linnamürast eemale kultuuri, muusikat ja kaunist loodust nautima ning erakordseid mälestusi looma.

 • Ö-MAJAKE 
  Ööbi festivali südames! Pääse tagab ööbimise (2 ööd) ühes Ö-majakeses kuni neljale inimesele. Majakeses on kaks tuba (tubades üks suur või kaks eraldi voodit kliendi valikul), katusega terrass, elektriühendus ning lukustamisvõimalus. Lisaks pesemisvõimalus Ö-majaliste ühiskasutuses olevas V-majakeses (eraldi hoone majakeste juures) ning tualett S-majakeses. Ö-majakesed asuvad festivalialal - ärka, mõnule ja uinu festivalil! Ö-majakese pilet ei sisalda sündmuse piletit!

NB! Ööprogrammi ajal võib majakestesse kosta müra. Meie poolt kõrvatropid kosutavaks uneks!

 • 2-KOHALINE GLÄMPING
  Pääse tagab ööbimise (2 ööd) ühes glämpingu telgis, mis on mõeldud kuni kahele inimesele. Glämpingu telk on valgustatud, varustatud voodite ja voodipesuga. Lisaks on telklaalal turvamees, pesemisvõimalus ning elektriühendus. Glämpingu pilet ei sisalda sündmuse piletit.
 • 3-KOHALINE GLÄMPING
  Pääse tagab ööbimise (2 ööd) ühes glämpingu telgis, mis on mõeldud kuni kolmele inimesele. Glämpingu telk on valgustatud, varustatud voodite ja voodipesuga. Lisaks on telklaalal turvamees, pesemisvõimalus ning elektriühendus. Glämpingu pilet ei sisalda sündmuse piletit.
 • 4-KOHALINE GLÄMPING
  Pääse tagab ööbimise (2 ööd) ühes glämpingu telgis, mis on mõeldud kuni neljale inimesele. Glämpingu telk on valgustatud, varustatud voodite ja voodipesuga. Lisaks on telklaalal turvamees, pesemisvõimalus ning elektriühendus.  Glämpingu pilet ei sisalda sündmuse piletit.
 • 5-KOHALINE GLÄMPING
  Pääse tagab ööbimise (2 ööd) ühes glämpingu telgis, mis on mõeldud kuni viiele inimesele. Glämpingu telk on valgustatud, varustatud voodite ja voodipesuga. Lisaks on telklaalal turvamees, pesemisvõimalus ning elektriühendus. Glämpingu pilet ei sisalda sündmuse piletit.
 • KARAVAN
  Karavanipilet. Pääse tagab koha ühele matkaautole või -haagisele festivaliala vahetus läheduses kaheks ööks. Hind sisaldab võimalust täita karavani veepaaki, tühjendada olmepaaki ning personaalset elektriühendust. Karavanipilet ei sisalda sündmuse piletit ega karavani.
 • TELK
  Telgipilet. Pääse tagab ühe telgikoha suuruses 5x5 meetrit ning ligipääsu telklale kuni 4 inimesele kaheks ööks. Telklas on WC, puhas olmevesi ning elektriühendus (eraldi telgis). Ala on turvatud. Pesemisvõimalus on telkla vahetus läheduses (5€/kord). Telklapilet ei sisalda sündmuse piletit ega telki.
Loe veel

Ürituse ajakava/line-up

Uksed avatakse kell 16:00

Jälgi meidHind:
35.90 € - 500.90 €
Hind sisaldab tehingutasu 0.90 €/pilet